Ημέρα κατά των ναρκωτικών 26/6/2009
![](https://panx.gr/wp-content/uploads/panx-romana-live-26-6-2009.jpg)
Είναι ωραίο να κοιτάς πίσω στο χρόνο και να βλέπεις ότι κάτι σημαντικό και με ουσία έχεις αφήσει εκεί.
26 Ιουνίου 2009, 10 χρόνια πίσω οργανώσαμε σε συνεργασία με τα προγράμματα του ΚΕΘΕΑ Νόστος και Εξάντας μια δωρεάν συναυλία στο γήπεδο Πρόνοια Fun Park στο Πέραμα με βασικό σκοπό την πρόληψη πριν οι ουσίες γίνουν εξουσίες μέσα μας.
Ήταν μια από τις πολλές συναυλίες που έχουμε οργανώσει ή έχουμε συμμετάσχει γι’ αυτό τον σκοπό.
Η βραδιά ξεκίνησε με μια συγκινητική θεατρική παράσταση από μέλη της θεραπευτικής κοινότητας ΚΕΘΕΑ Νόστος και έκλεισε με μια 3ωρη συναυλία των Panx Romana.